Bursa Kurutma Makinesi Servisi

Kurutma Makinesi Bakım Servisi.1 Yıl Garanti Veriyoruz

Bursa Beyaz Eşya Teknik Servis Firması Olarak Derin Dondurucu Bakım Servis Hizmetinde yapmış olduğumuz Tüm İşlemlere 1 Yıl Garanti Vermekteyiz

Bursa Kurutma Makinesi Servisi

Kurutulacak Giysilerin Etiketlerini Mutlaka Okuyun
Giysilerinizi çamaşır kurutma makinesine yerleştirmeden önce, mutlaka etiketlerine göz atın. Çünkü bazı hassas kumaş materyaline sahip kıyafetler kurutma makinesinde kurutmaya uygun olmayabilir. Etiketinde "çamaşır kurutma makinesinde kurutulması uygun değildir" uyarısı olan kıyafetleri çamaşır kurutma makinesinde kurutmak, kumaş dokusunda deformasyona yol açabilir.

Çamaşır Kurutma Makinesinin Kapasitesini Görmezden Gelmeyin
Çamaşır kurutma makinelerinin de tıpkı çamaşır makineleri gibi bir kapasitesi bulunur. Kurutma kapasitesinden daha fazla çamaşırla çalıştırılması, yeterli hava dolaşımının oluşmasını ve çamaşırların kurumasını engeller. Bu durum kurutma süresini uzatarak kıyafetlerin deforme olmasına neden olur. Sürenin uzaması enerji tüketimini de artırır.

Servis Hizmetlerimiz

Bakım ve Onarım Servisinden sonra yapılan teknik destek hizmetimiz.

DONANIMLI SERVİS ARAÇLARI

Servis araçlarımız en son teknoloji ile donatılmış bakım ve onarım cihazlarına sahiptir. Ayrıca tüm servis araçlarımız farklı yedek parçaları içinde barındıran minik bir depo işlevi görür. Böylelikle arızalı cihazlarınız için uzun süre yedek parça beklemek zorunda kalmazsınız.

UZMAN TEKNİSYENLER

Servis teknisyenlerimiz sürekli güncellenen teknik eğitimlerle kendilerini geliştirmektedirler. Böylece sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiyle cihazların bakım ve onarımları sorunsuzca yapılabilmektedir.

SERVİS HİZMETİNİN TAKİBİ

Servisimize yapılan tüm başvurular, servis sistemimize kaydedildikten sonra düzenli olarak takip edilir. Her tür işlem düzenli aralıklarla kontrol edilir gerektiğinde başvuru sahibi bilgilendirilir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN TAKİBİ

Herhangi bir servis hizmetinden sonra memnun olup olmadığınızı öğrenmek için servisimiz siz değerleri müşterilerimizi arayıp değerlendirmenizi alabilir.

ORJİNAL YEDEK PARÇA

Servisimiz bir çok orjinal yedek parçalarla her an desteğe hazırdır. Ayrıca değiştirilen yedek parçalar 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

YERİNDE BAKIM VE ONARIM

Beyaz Eşya Ürünlerinize yerinde bakım ve onarım hizmeti verilmektedir. Sorun, sizin günlük hayatınızı aksatmadan hızla çözülür.

İletişim

Adresimiz

Nilüfer - Osmangazi - Yıldırım - Mudanya - Gürsu - Kestel

Çalışma Günleri

Pazartesi - Cumartesi
08.00 - 20.00

Telefon Numaramız

(0224) 245 36 16

Servis Kaydı Oluştur