Fırın Bakım Servisi.1 Yıl Garanti Veriyoruz

Bursa Beyaz Eşya Teknik Servis Firması Olarak Fırın Bakım Servis Hizmetinde yapmış olduğumuz Tüm İşlemlere 1 Yıl Garanti Vermekteyiz

 

Bursa Fırın Bakım Tamir Servisi

Deneyimli Kadromuz ile kusursuz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Fırın bölümünü pişirme sonrası temizlerken sert yüzey temizleyicileri kullanmamaya dikkat ediniz. Aksi halde emaye zarar görebilir.
Fırınınızın alt çekmecesine tutuşabilir (naylon, torba vs.) maddeler koymayınız.Sıcak fırın kapı camına kesinlikle su temas ettirmeyiniz.
Ani sıcaklık değişimi camın çatlamasına neden olabilir.Fırın çalışırken fırın dış yüzeyi ısınır. Özellikle çocuklarınızın fırın kapı camına temas etmemesine dikkat ediniz.
Fırın çalışırken üst kapağın açık halde bulunmasına özen gösteriniz. (Buhar çıkış kolaylığı için)Elektrik kablosu, fırının sıcak yüzeylerine temas etmemelidir.Fırınınızın elektrik bağlantısı için kullanacağınız topraklı priz, cihazın fişinin kolayca ulaşabileceği yerde olmalıdır.
Bağlantı için uzatma kablosu kullanılmamalıdır.Kullanma kılavuzundaki pişirme tablolarından ve tavsiyelerinden yararlanılmasını öneririz.Pişirme yaparken kapının tam olarak kapandığından emin olunuz.
Aksi halde çıkan sıcak hava ön pano ve düğmelerde sararmaya neden olabilir. Profesyonel destek için Hemen Bizi Arayın.


Servis Hizmetlerimiz

Bakım ve Onarım Servisinden sonra yapılan teknik destek hizmetimiz.

DONANIMLI SERVİS ARAÇLARI

Servis araçlarımız en son teknoloji ile donatılmış bakım ve onarım cihazlarına sahiptir. Ayrıca tüm servis araçlarımız farklı yedek parçaları içinde barındıran minik bir depo işlevi görür. Böylelikle arızalı cihazlarınız için uzun süre yedek parça beklemek zorunda kalmazsınız.

UZMAN TEKNİSYENLER

Servis teknisyenlerimiz sürekli güncellenen teknik eğitimlerle kendilerini geliştirmektedirler. Böylece sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiyle cihazların bakım ve onarımları sorunsuzca yapılabilmektedir.

SERVİS HİZMETİNİN TAKİBİ

Servisimize yapılan tüm başvurular, servis sistemimize kaydedildikten sonra düzenli olarak takip edilir. Her tür işlem düzenli aralıklarla kontrol edilir gerektiğinde başvuru sahibi bilgilendirilir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN TAKİBİ

Herhangi bir servis hizmetinden sonra memnun olup olmadığınızı öğrenmek için servisimiz siz değerleri müşterilerimizi arayıp değerlendirmenizi alabilir.

ORJİNAL YEDEK PARÇA

Servisimiz bir çok orjinal yedek parçalarla her an desteğe hazırdır. Ayrıca değiştirilen yedek parçalar 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

YERİNDE BAKIM VE ONARIM

Beyaz Eşya Ürünlerinize yerinde bakım ve onarım hizmeti verilmektedir. Sorun, sizin günlük hayatınızı aksatmadan hızla çözülür.

İletişim

Adresimiz

Nilüfer - Osmangazi - Yıldırım - Mudanya - Gürsu - Kestel

Çalışma Günleri

Pazartesi - Cumartesi
08.00 - 20.00

Telefon Numaramız

(0224) 245 36 16

Servis Kaydı Oluştur