Bursa Bulaşık makine Servisi

Bulaşık makine Bakım Servisi.1 Yıl Garanti Veriyoruz

Bursa Beyaz Eşya Teknik Servis Firması Olarak Bulaşık makine Bakım Servis Hizmetinde yapmış olduğumuz Tüm İşlemlere 1 Yıl Garanti Vermekteyiz

Bursa Bulaşık makine Servisi

Deneyimli Kadromuz ile kusursuz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bulaşık makinelerinizin su yumuşatma ve parlatıcı ayarlarının, kullanma kılavuzunda belirtildiği gibi su sertlik değerine göre ayarlanmasına özen gösteriniz. Uygun olmayan ayarlar yıkama performansını etkiler.
Bulaşık makinenizde sadece "Bulaşık makinesinde yıkanabilir" ibaresini taşıyan bulaşıkların yıkanmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde bulaşıklar zarar görebilir (çizilme, lekelenme vs.)
Bulaşık makinelerinize parlatıcı koyarken parlatıcı deterjan bölmesine kaçmamasına, taşmamasına özen gösteriniz. Aksi takdirde cihazın içerisinde aşırı köpük oluşacaktır.
Bulaşık makinelerinize tuz doldururken taşmamasına özen gösteriniz. Tuz doldurulduktan sonra cihaz boş iken ön yıkama programını çalıştırınız.Bulaşık makinenizin filtre ve fıskiyelerini kullanma kılavuzunda belirtildiği gibi sık sık temizleyiniz.
Filtre ve fıskiyelerin kirli olması yıkama performansını etkiler.
Bulaşıkları makinenize yerleştirirken üst üste gelmemelerine ve fıskiyelerin dönüşünü engellememelerine dikkat ediniz.
Bulaşık makinenizin sepetine koku giderici maddeleri asarken deterjan kabının karşısına gelmemesine dikkat ediniz.
Aksi takdirde koku giderici, deterjan kabı kapağının açılmasını engelleyebilir.Bulaşık makinenizi boşaltmaya önce alt sepetten başlamaya dikkat ediniz.
Böylece üst sepeti boşaltırken alt sepetteki bulaşıkları ıslatmazsınız.Tablet deterjanları bulaşık makinenizin düşük sıcaklıklı programlarda ve 21 dH'tan yüksek sertlikli sularda kullanmayınız. Aksi takdirde deterjan çözülmeyebilir ve yıkama performansı olumsuz etkilenir.
Bulaşıklar yıkanmadan önce makinede uzun süre bekleyecek ise ön yıkama programını çalıştırınız. Aksi durumda bulaşıklara yapışacak olan kirler temizlenemeyebilir.
Cam eşyaları bulaşık makinenizin yüksek sıcaklıklı programlarında yıkamamaya özen gösteriniz. Aksi halde cam eşyalarda çizilmeler oluşabilir. Profesyonel destek için Hemen Bizi Arayın.

Servis Hizmetlerimiz

Bakım ve Onarım Servisinden sonra yapılan teknik destek hizmetimiz.

DONANIMLI SERVİS ARAÇLARI

Servis araçlarımız en son teknoloji ile donatılmış bakım ve onarım cihazlarına sahiptir. Ayrıca tüm servis araçlarımız farklı yedek parçaları içinde barındıran minik bir depo işlevi görür. Böylelikle arızalı cihazlarınız için uzun süre yedek parça beklemek zorunda kalmazsınız.

UZMAN TEKNİSYENLER

Servis teknisyenlerimiz sürekli güncellenen teknik eğitimlerle kendilerini geliştirmektedirler. Böylece sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiyle cihazların bakım ve onarımları sorunsuzca yapılabilmektedir.

SERVİS HİZMETİNİN TAKİBİ

Servisimize yapılan tüm başvurular, servis sistemimize kaydedildikten sonra düzenli olarak takip edilir. Her tür işlem düzenli aralıklarla kontrol edilir gerektiğinde başvuru sahibi bilgilendirilir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN TAKİBİ

Herhangi bir servis hizmetinden sonra memnun olup olmadığınızı öğrenmek için servisimiz siz değerleri müşterilerimizi arayıp değerlendirmenizi alabilir.

ORJİNAL YEDEK PARÇA

Servisimiz bir çok orjinal yedek parçalarla her an desteğe hazırdır. Ayrıca değiştirilen yedek parçalar 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

YERİNDE BAKIM VE ONARIM

Beyaz Eşya Ürünlerinize yerinde bakım ve onarım hizmeti verilmektedir. Sorun, sizin günlük hayatınızı aksatmadan hızla çözülür.

İletişim

Adresimiz

Nilüfer - Osmangazi - Yıldırım - Mudanya - Gürsu - Kestel

Çalışma Günleri

Pazartesi - Cumartesi
08.00 - 20.00

Telefon Numaramız

(0224) 245 36 16

Servis Kaydı Oluştur