Bursa Derin Dondurucu Servisi

Derin Dondurucu Bakım Servisi.1 Yıl Garanti Veriyoruz

Bursa Beyaz Eşya Teknik Servis Firması Olarak Derin Dondurucu Bakım Servis Hizmetinde yapmış olduğumuz Tüm İşlemlere 1 Yıl Garanti Vermekteyiz

Bursa Derin Dondurucu Servisi

Deneyimli Kadromuz ile kusursuz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Derin dondurucunuzu sıcaklık üreten cihazların yanına (fırın, ocak vs.) ve güneş ışığına direkt maruz kalacak yerlere koymayınız, soğutucunun performansını olumsuz etkileyebilir.
Yiyeceklerinizi Derin dondurucunuza mümkün olduğu kadar iyi ambalajlı veya kapalı kaplarda yerleştiriniz, aksi takdirde yüzeysel terlemeler ve koku şikayetleri ile karşılaşabilirsiniz.
Derin dondurucunuzun ayaklarının dengeli olmasına dikkat ediniz, aksi takdirde ses şikayeti, kapı ayarlarının bozulması ve istenmeyen su akıntıları ile karşılaşabilirsiniz.Derin dondurucunuzun içine yiyecekleri sıcakken koymayınız, aksi takdirde yüzeysel terlemeler, soğutma yetersizliği ve aşırı karlanmalar ile karşılaşabilirsiniz.Derin dondurucunuzun dondurucu bölümündeki buzları bıçak gibi sivri aletlerle kazımayınız.
Derin dondurucunuzun kapısını uzun süre açık tutmamaya dikkat ediniz, aksi takdirde yüzeysel terlemeler, soğutma yetersizliği ve aşırı karlanmalar ile karşılaşabilirsiniz.
Sadece ankastre özelliğe sahip olan soğutucular mutfak dolapları içine monte edilebilir.
Ankastre olmayan soğutucuların dolap içine yerleştirilmesi yüzeysel terlemeler ve soğutma yetersizliğine neden olabilir. Profesyonel destek için Hemen Bizi Arayın.

Servis Hizmetlerimiz

Bakım ve Onarım Servisinden sonra yapılan teknik destek hizmetimiz.

DONANIMLI SERVİS ARAÇLARI

Servis araçlarımız en son teknoloji ile donatılmış bakım ve onarım cihazlarına sahiptir. Ayrıca tüm servis araçlarımız farklı yedek parçaları içinde barındıran minik bir depo işlevi görür. Böylelikle arızalı cihazlarınız için uzun süre yedek parça beklemek zorunda kalmazsınız.

UZMAN TEKNİSYENLER

Servis teknisyenlerimiz sürekli güncellenen teknik eğitimlerle kendilerini geliştirmektedirler. Böylece sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiyle cihazların bakım ve onarımları sorunsuzca yapılabilmektedir.

SERVİS HİZMETİNİN TAKİBİ

Servisimize yapılan tüm başvurular, servis sistemimize kaydedildikten sonra düzenli olarak takip edilir. Her tür işlem düzenli aralıklarla kontrol edilir gerektiğinde başvuru sahibi bilgilendirilir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN TAKİBİ

Herhangi bir servis hizmetinden sonra memnun olup olmadığınızı öğrenmek için servisimiz siz değerleri müşterilerimizi arayıp değerlendirmenizi alabilir.

ORJİNAL YEDEK PARÇA

Servisimiz bir çok orjinal yedek parçalarla her an desteğe hazırdır. Ayrıca değiştirilen yedek parçalar 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

YERİNDE BAKIM VE ONARIM

Beyaz Eşya Ürünlerinize yerinde bakım ve onarım hizmeti verilmektedir. Sorun, sizin günlük hayatınızı aksatmadan hızla çözülür.

İletişim

Adresimiz

Nilüfer - Osmangazi - Yıldırım - Mudanya - Gürsu - Kestel

Çalışma Günleri

Pazartesi - Cumartesi
08.00 - 20.00

Telefon Numaramız

(0224) 245 36 16

Servis Kaydı Oluştur