Bursa Çamaşır Makina Servisi

Çamaşır Makina Bakım Servisi.1 Yıl Garanti Veriyoruz

Bursa Beyaz Eşya Teknik Servis Firması Olarak Çamaşır Makina Bakım Servis Hizmetinde yapmış olduğumuz Tüm İşlemlere 1 Yıl Garanti Vermekteyiz

Bursa Çamaşır Makina Servisi

Deneyimli Kadromuz ile kusursuz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çamaşır yıkarken uygun deterjan ve doğru miktarı seçiniz. Aksi takdirde aşırı köpürme ve temiz yıkamama şikayetleri ile karşılaşabilirsiniz.
Yıkanacak ya da kurutulacak giysileriniz üzerinde bulunan temizleme ve kurutma talimatlarına uymaya özen gösteriniz.
Çamaşır makinelerinde her yıkamadan sonra kapaktaki lastik conta bükümlerini temizleyiniz ve ıslak bırakmayınız.
Küçük çamaşırların (çorap,mendil vs.) kazan arasına kaçmaması için çamaşır filesi kullanmaya özen gösteriniz.
Çamaşır filesi suyun ve deterjanın fileye rahat girip çıkması, kirlerin rahat çıkması için özel olarak tasarlanmış gözenekleri ve kumaşı ile makinenizi düğme, kopça, pul, boncuk, kanca ve aksesuarlardan korur.Küçük çamaşırların (çorap,mendil vs.) kazan arasına kaçmaması için de çamaşır filesi kullanmaya özen gösteriniz.
Çamaşırlarınızı makinenize koymadan önce ceplerinde yabancı madde olmamasına dikkat ediniz.Çamaşır makinenize deterjan ve yumuşatıcıyı koyarken birbirine karışmamasına dikkat ediniz.
Aksi halde çamaşırlarda lekelenmeye yol açabilir.Çamaşır makinenizin deterjan çekmecesini düzenli temizleyiniz. Temizlenmediği takdirde bölümde biriken kirler çamaşırlarda lekelere yol açabileceği gibi, yumuşatıcının suya karışmasını engelleyecektir.
Yüksek sıcaklıklarda yıkamanın, elektrik sarfiyatını arttırdığını unutmayınız.Her yıkamadan sonra kapağı hafif açık bırakınız. Profesyonel destek için Hemen Bizi Arayın.

Servis Hizmetlerimiz

Bakım ve Onarım Servisinden sonra yapılan teknik destek hizmetimiz.

DONANIMLI SERVİS ARAÇLARI

Servis araçlarımız en son teknoloji ile donatılmış bakım ve onarım cihazlarına sahiptir. Ayrıca tüm servis araçlarımız farklı yedek parçaları içinde barındıran minik bir depo işlevi görür. Böylelikle arızalı cihazlarınız için uzun süre yedek parça beklemek zorunda kalmazsınız.

UZMAN TEKNİSYENLER

Servis teknisyenlerimiz sürekli güncellenen teknik eğitimlerle kendilerini geliştirmektedirler. Böylece sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiyle cihazların bakım ve onarımları sorunsuzca yapılabilmektedir.

SERVİS HİZMETİNİN TAKİBİ

Servisimize yapılan tüm başvurular, servis sistemimize kaydedildikten sonra düzenli olarak takip edilir. Her tür işlem düzenli aralıklarla kontrol edilir gerektiğinde başvuru sahibi bilgilendirilir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN TAKİBİ

Herhangi bir servis hizmetinden sonra memnun olup olmadığınızı öğrenmek için servisimiz siz değerleri müşterilerimizi arayıp değerlendirmenizi alabilir.

ORJİNAL YEDEK PARÇA

Servisimiz bir çok orjinal yedek parçalarla her an desteğe hazırdır. Ayrıca değiştirilen yedek parçalar 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

YERİNDE BAKIM VE ONARIM

Beyaz Eşya Ürünlerinize yerinde bakım ve onarım hizmeti verilmektedir. Sorun, sizin günlük hayatınızı aksatmadan hızla çözülür.

İletişim

Adresimiz

Nilüfer - Osmangazi - Yıldırım - Mudanya - Gürsu - Kestel

Çalışma Günleri

Pazartesi - Cumartesi
08.00 - 19.00

Telefon Numaramız

(0224) 245 36 16

Servis Kaydı Oluştur